Co je to krabičková dieta?

Jedná se o dietu, kdy vám navaříme jídlo na celý den, rozporcujeme ho zpravidla do několika krabiček, které pak v určený čas sníte.

Jaké materiály nebo obalovou techniku používáte pro rozvoz krabičkové diety u chutných krabiček?

Používáme krabičky od firmy Tupperware je již od počátku své existence synonymem kvality. Všechny výrobky jsou zhotoveny ze speciálních materiálů, které jsou určeny pro styk s potravinami, nejsou zdraví škodlivé a nemají vlastní pachy, které by se přenášely na potraviny. Sada Hitparáda se skládá ze tří stejně velkých transparentních misek a tří odpovídajících víček s bezpečnostním uzávěrem Tupperware, který obsah vzduchotěsně a vodotěsně uzavře. Transparentní materiál, ze kterého jsou misky vyrobeny, umožňuje na první pohled rozpoznat obsah misek, aniž by bylo nutné je vyjmout z lednice nebo dokonce otvírat. Jestliže misky nejsou právě používány, lze je jednoduše uložit naskládáním do sebe. Takto složené nezaberou mnoho místa.

Můžu si změnit místo rozvozu?

Změnit si samozřejmě můžete místo rozvozu i termín doručení.

Je možné si objednat pouze oběd?

Pokud nechcete odebírat celodenní stravu, můžete si objednat jen 1 až 3 jídla denně - snídani, oběd a večeři. S klienty často komunikujeme a jsme rádi za každou připomínku či návrh, jak dál zlepšit naše služby.

Trpím alergií na některé potraviny, lze přesto využívat Vaše služby?

Ve stravě vám nahradíme vybrané potraviny, na které máte alergii, nebo je nemáte rádi. Tyto potraviny lze specifikovat při objednávce, ale také dodatečně.