Chutné krabičky - funkční krabičková dieta

Proč chutné krabičky?

Chutné krabičky je speciálně nutričně vyvážené 5-ti chodové menu zabalené ve speciálním potravinářském obalu, které Vám každý den budeme dodávat ve Vámi určeném časovém rozmezí přímo domů. 

 

Individuální úpravy stravy
Vedle klasické stravy nabízíme i několik speciálních diet určených pro diabetiky. Ve stravě vám nahradíme vybrané potraviny, na které máte alergii, nebo je nemáte rádi. V našem redukčním programu se denní energetický příjem pohybuje mezi 50006000 kJ (1200 - 1450 kcal) pro ženy a 7000 - 7500 kJ ( 1650 - 1800 kcal) pro muže.

Kvalita přípravy stravy

Příprava stravy probíhá ve vlastních výrobních prostorách určených výhradně pro krabičkovou dietu. Jídlo připravujeme v moderním kuchařském zařízení, který využívá k vaření páru, což umožňuje uchování důležitých minerálních látek a vitamínů. Díky tomuto zařízení dokážeme vařit téměř bez přidaného tuku.

Rozvoz
K rozvozu využíváme vlastní dopravu. Jídlo je převáženo v chladících boxech, aby i v průběhu dopravy nedošlo k přerušení chladícího řetězce.

Složení stravy a 100% chuť
Snažíme se o pestré složení stravy s průběžným obměňováním jídelníčků. Stavíme na sezónních surovinách s dostatkem zeleniny, ovoce a celozrnných produktů. Samozřejmostí je kvalitní maso a 1x týdně zařazujeme do jídelníčku ryby. Nezapomínáme ani na luštěniny, nebo čerstvé bylinky. Prioritou je pro nás výborná chuť jídel. Přesvědčte se a objednejte si zkušební týden!

BEZ STAROSTÍ 
O nic se nemusíte starat, všechnu dřinu nechte na nás! My vystojíme frontu v obchodě, seženeme čerstvé suroviny, vymyslíme, co z nich uvařit, zapotíme se u sporáku a ta nejlepší práce – jedení – už ale zůstane na vás.


Nabízíme komplexní řešení celodenního zdravého stravování.

Rozhodli jste se hubnout nebo vyzkoušet zdravý životní styl? K tomu je potřeba změnit své návyky.

Není to zázrak bez námahy, ale účinná pomoc s jistým výsledkem.