Chutné krabičky - funkční krabičková dieta

Proč chutné krabičky?

Chutné krabičky je speciálně nutričně vyvážené 5-ti chodové menu zabalené ve speciálním potravinářském obalu, které Vám každý den budeme dodávat ve Vámi určeném časovém rozmezí přímo domů. 

 

Individuální úpravy stravy
Vedle klasické stravy nabízíme i několik speciálních diet určených pro diabetiky. Ve stravě vám nahradíme vybrané potraviny, na které máte alergii, nebo je nemáte rádi.

Kvalita přípravy stravy
Příprava stravy probíhá ve vlastních výrobních prostorách určených výhradně pro krabičkovou dietu. Jídlo připravujeme v moderním kuchařském zařízení, který využívá k vaření páru, což umožňuje uchování důležitých minerálních látek a vitamínů. Díky tomuto zařízení dokážeme vařit téměř bez přidaného tuku.

Rozvoz
K rozvozu využíváme vlastní dopravu. Jídlo je převáženo v chladících boxech, aby i v průběhu dopravy nedošlo k přerušení chladícího řetězce.

Složení stravy a 100% chuť
Snažíme se o pestré složení stravy s průběžným obměňováním jídelníčků. Stavíme na sezónních surovinách s dostatkem zeleniny, ovoce a celozrnných produktů. Samozřejmostí je kvalitní maso a 1x týdně zařazujeme do jídelníčku ryby. Nezapomínáme ani na luštěniny, nebo čerstvé bylinky. Prioritou je pro nás výborná chuť jídel. Přesvědčte se a objednejte si zkušební týden!

BEZ STAROSTÍ 
O nic se nemusíte starat, všechnu dřinu nechte na nás! My vystojíme frontu v obchodě, seženeme čerstvé suroviny, vymyslíme, co z nich uvařit, zapotíme se u sporáku a ta nejlepší práce – jedení – už ale zůstane na vás.


Nabízíme komplexní řešení celodenního zdravého stravování.

Rozhodli jste se hubnout nebo vyzkoušet zdravý životní styl? K tomu je potřeba změnit své návyky.

Není to zázrak bez námahy, ale účinná pomoc s jistým výsledkem.