Chutné krabičky - funkční krabičková dieta

Reference od našich zákazníků?

Chutné krabičky jsou podle nás velmi zajímavou alternativou ve stravování, ale co si o tom myslí naši zákazníci. Podívejte se na některé příspěvky, kdy naši zákazníci souhlasili se zveřejněním.


Paní Petra B. - Ústí nad Labem
Velmi děkuji za 3 měsíce gurmánských zážitků. Seznámila jsem se s jídly, které bych nikdy dobrovolně nejedla a byla výborná. Hlavně zdravá a opravdu chutná. Po 3 měsících je dole 8kg, cítím se lépe a zdravěji. Nastartovala jste mě k přemýšlení o tom co jím a kdy to jím. Budu se snažit v tendru pokračovat, ale obávám se, že to nebude mít dlouhého trvání :) Tím myslím, že se brzy ozvu (na podzim či na jaře) a ráda budu pokračovat ve spolupráci. Držte se a dál Vám a celému kolektivu přeji hodně štěstí nejen v práci.


Pan Filip V. - Chlumec
Děkuji chutným krabičkám za skvělé, rozmanité a chutné pokrmy. Ano pravidelná strava je zdravá a konečně netloustnu u fastfoodových jídel a přitom jsem chutně nasycen, ale to podstatné co bych rád vyzdvidhnul a nikdy bych tomu nevěřil, je že ušetříte ohromné množství času jinak stráveného s přípravou a nákupem jídla v takové kvalitě. Podle mě je čas v životě to nejdražší, jelikož je to vždy kus našeho života. Děkuji za vše, Filip.

 

Paní Dagmar

Ráda bych poděkovala chutným krabičkám za přípravu vyvážené stravy, která mi pomáhá při redukci tělesné váhy. Jídlo je vždy chutné s rozvozem až domů. Stravováním se pomocí krabičkové diety jsem již dosáhla shození 18 Kg tělesné váhy. Citím se svěžeji a vitálněni. Vzhledem k tomu, že má pochvala je pravdivá, ráda se s Vámi podělím i o své fotografie před započetím diety a ze současnosti.

 

Před započetím krabičkové diety   Po dvou měsících Po třech měsících

Paní Dagmar - na začátku

Paní Dagmar - na začátku Paní Dagmar po dvou měsících Paní Dagmar po dvou měsících

 

Za reference a zveřejněné fotografie děkujeme, ale také musíme uznat, že paní Dagmar má viditlné úspěchy a že ji to moc sluší.

Chutné krabičky