Chutné krabičky - funkční krabičková dieta

Reference od našich zákazníků?

Chutné krabičky jsou podle nás velmi zajímavou alternativou ve stravování, ale co si o tom myslí naši zákazníci. Podívejte se na některé příspěvky, kdy naši zákazníci souhlasili se zveřejněním.


Paní Komendová - Ústí nad Labem

Krabičky si nechávám dovážet už třetím měsícem a za tu dobu 10kg dole - bez cvičení. A jde to samo, bez hladovění, se spoustou dobrých a pestrých jídel jako je guláš, halušky, pomazánky k snídani nebo i sladké svačinky (miluji váš špenátový koláček se zakysankou). V neposlední řadě velmi oceňuji vratné dózy!!!

 

Paní Věrka - Teplice

Díky krabičkové dietě jsem o 8kg lehčí a cítím se skvěle. Moc děkuji je to paráda.

 

Pan a paní Strakovi - Ústí nad Labem

Dobrý den, jen jsme chtěli moc poděkovat a moc pochválit kvalitu a pestrost jídla. Všechno nám chutnalo a byli jsme spokojeni. Za 2 měsíce manžel zhubl s přidáním běhu 15kg a já bez pohybu 6kg. Nastartovali jste nás k nepřejídání. Těšíme se za rok. Strakovi

 

Paní Petra B. - Ústí nad Labem

Velmi děkuji za 3 měsíce gurmánských zážitků. Seznámila jsem se s jídly, které bych nikdy dobrovolně nejedla a byla výborná. Hlavně zdravá a opravdu chutná. Po 3 měsících je dole 8kg, cítím se lépe a zdravěji. Nastartovala jste mě k přemýšlení o tom co jím a kdy to jím. Budu se snažit v tendru pokračovat, ale obávám se, že to nebude mít dlouhého trvání :) Tím myslím, že se brzy ozvu (na podzim či na jaře) a ráda budu pokračovat ve spolupráci. Držte se a dál Vám a celému kolektivu přeji hodně štěstí nejen v práci.


Pan Filip V. - Chlumec

Děkuji chutným krabičkám za skvělé, rozmanité a chutné pokrmy. Ano pravidelná strava je zdravá a konečně netloustnu u fastfoodových jídel a přitom jsem chutně nasycen, ale to podstatné co bych rád vyzdvidhnul a nikdy bych tomu nevěřil, je že ušetříte ohromné množství času jinak stráveného s přípravou a nákupem jídla v takové kvalitě. Podle mě je čas v životě to nejdražší, jelikož je to vždy kus našeho života. Děkuji za vše, Filip.

 

Pan Ivan - Krupka

Je mi 49 let, 180cm a s krabičkami jsem začínal se 104Kg. Z důvodu vysokého krevního tlaku jsem bral každé ráno 4 léky. Nejhorší bylo prvních 14 dní a to hlavně večer, protože večeřím před 18 hodinou a spát chodím kolem 22:30 a to je bez jídla docela dlouho. Měl jsem prostě hlad, ale vydržel jsem to a těšil se na snídani. :-). Po 14 dnech už se mi žaludek trochu zmenšil a hlad už byl snesitelnější. První týden jsem zhubl 4Kg, samozřejmě včetně odvodnění. Dalších 14 dní to byly asi 2-3kg. Druhý měsíc se úbytek hmotnosti zpomalil, ale kolem pasu jsem zjistil zmenšení obvodu o více, než 10cm. Nyní se stále úbytek hmotnosti za týden pohybuje kolem 1kg. A co nejlepší, výrazně se mi snížil krevní tlak, tak že jsem jeden ze čtyř léků úplně vysadil, samozřejmě po domluvě s lékařkou a ze zbylých třech léků mi nechala lékařka udělat jeden - trojkombinaci a ten nyní po 2 měsících krabiček už beru jen půlku a doufám, že i ten budu moci brzy úplně vysadit. Nyní už vážím 91Kg, 13kg jsem zhubl. Cítím se velmi příjemně, plný energie, prostě fajn. Moc mi také pomohlo jíst jídlo na dezertních talířcích. Mozek dostane informaci, že má plný talíř. Opravdu to funguje. Jídlo je velmi pestré a chutné. Neměl jsem jediné, o kterém bych mohl říct že mi nechutnalo. Naopak jsem třeba netušil, jak se může například z celeru uvařit tak výborná polévka.

 

Paní Dagmar

Ráda bych poděkovala chutným krabičkám za přípravu vyvážené stravy, která mi pomáhá při redukci tělesné váhy. Jídlo je vždy chutné s rozvozem až domů. Stravováním se pomocí krabičkové diety jsem již dosáhla shození 18 Kg tělesné váhy. Citím se svěžeji a vitálněni. Vzhledem k tomu, že má pochvala je pravdivá, ráda se s Vámi podělím i o své fotografie před započetím diety a ze současnosti.